Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://studtheses.nubip.edu.ua/handle/123456789/783
Назва: Проектувaння житлової будівлі середньої поверховості у м. Буча, Київської обл.
Автори: Нечипоренко, Владислав Вікторович
Науковий керівник: Дмитренко, Є.А.
Кафедра: Будівництва
Спеціальність: 192 ‒ Будівництво та цивільна інженерія
Ключові слова: будівництво;проектування
Дата публікації: 2021
Бібліографічний опис: Нечипоренко, В.В. Проектувaння житлової будівлі середньої поверховості у м. Буча, Київської обл. : дипломна робота ... магістра : 192 Будівництво та цивільна інженерія / В.В. Нечипоренко. - Київ, 2021. – 228 с.
Короткий огляд (реферат): Будівництво є однією з галузей народного господарства, яка впливає на рівень життя людей. Розвиток кожної галузі залежить від капітального будівництва, так як для будь-якої галузі економіки необхідно будівництво об'єктів, що збільшує матеріальну частину галузі. В даний час в області будівництва відбулися докорінні зміни. Державне управління будівництва скасовано. Координація діяльності будівництва віддана професійного співтовариства - саморегулюючим товариствам . Будівництво є основною галуззю, де сконцентровано великі капітальні інвестиції. У капітальному будівництві існують наступні проблеми: відсутність розвинутої інфраструктури будівельної галузі; слабка матеріальна база будівельних організацій; слабка координація будівельної галузі; слабка цінова політика; недостатній низький рівень Проектно-кошторисної документація; відсутність передових інноваційних технологій у будівництві будівель і споруд... Першочерговою проблемою, яка постає перед будівельною галуззю, є створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні, реальних фінансово-кредитних механізмів для стимулювання промислового та житлового будівництва з метою підвищення конкурентоздатності галузі, через те, що ринкові умови господарювання вимагають формування нових засад взаємовідносин учасників інвестиційного процесу у капітальному будівництві. Проекти будівель і споруд не включають прогресивних методик і споруд з точки зору об'ємно-планувальних і проектних рішень будівель і споруд. Програми, що використовуються для розробки кошторисної документації мають суттєві недоліки в переліку будівельних робіт і на типах прокладених будівельних матеріалів і конструкцій.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://studtheses.nubip.edu.ua/handle/123456789/834
Розташовується у зібраннях:ОНП "Будівництво та цивільна інженерія" 2021

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Nechyporenko_2021_m.pdf8.15 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.